Publikuar Ne: 26 Prill 2016
680 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / POLITIKE | By albaniaplus

Kryeministri: Bëmë o babë të të ngjaj, Basha: Bajgat e Edi Ramës nuk shesin më

rama-inspekton-hipotekenRama dhe Basha janë përplasur live, por njëri në konferencë me gazetarët dhe tjetri duke iu përgjigjur në FB. Ndërkohë që kreu i opozitës po bashkëbisedonte me gazetarët për situatën në vend dhe për reformën në drejtësi, Rama i është përgjigjur në këtë mënyrë:
Rama në FB: “Beme O Babe te te ngjaj!Shpif Baba e shpif Çuni,shpif e shpif e eja rrotull se po na vjen Reforma ne Drejtesi,sa me shume balte se kushedi..”
Por ndërkohë që vijonte konferenca me gazetarët, Basha u vu në dijeni për reagimin e kryeministrit, dhe ja si i përgjigjet:
Basha: Bajgat e Edi Ramës nuk shesin më. Asgjë në këtë diskutim me ju nuk është drejtuar ndaj personit të tij por mekanizmit të korrupsionit që ka montuar. Nëse na ndjek dhe vazhdon të na ndjekë” Përshëndetje s’e kam me ty por me paret që ke vjedhur.
O.N

681 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok