Publikuar Ne: 7 Korrik 2015
173 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Konflikt me armë tek Shkëmbi i Kavajës, tronditen banorët

policiaNje konflikt casti ka degjeneruar në dhunë me grushta dhe më pas në të shtëna me armë mes pronarit të një hoteli privat ( Manjestik ) dhe disa personave te tjere ka degjeneruar deri ne ne te shtëna arme.

 

Mësohet se nga të shtënat nuk ka persona të dëmtuar. Policia e Durrësit ka shoqëruar 5 persona të përfshirë në konflikt dhe po punon për Zbadhjen e ngjarjes.

 

174 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok