Publikuar Ne: 21 Janar 2014
1596 shikime
LIFESTYLE | By albaniaplus

Kivanç Tatlitug “Brad Pitt i Turqisë”, 100 mijë euro në muaj për serialin e ri

behlul_khalil_kivanc_hd_wallpaper_3Aktori i njohur Kivanç Tatlitug, në serialin e tij të ri “Kurt Seyit ve Sura” do të fitojë 100 mijë euro në muaj. Seriali në fjalë do të transmetohet në muajin mars në kanalin turk “Star”, mirëpo ende pa filluar të transmetohet, po flitet shumë. Kostot e serialit për një episod llogariten të jenë rreth 1 milion euro dhe kjo e bën atë serialin me koston më të lartë në Turqi. Është zbuluar se aktori kryesor Kivanç Tatlitug, i cili do të performojë një histori dashurie pasionante dhe përrallore, do të paguhet 100 mijë euro në muaj. Ky çmim konstatohet si më i larti i paguar për një aktor deri më tani në Turqi.

 

 

Kivanc-tatlitug-oyuncu

1597 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok