Publikuar Ne: 21 Janar 2014
120 shikime
AKTUALITET / KRONIKE | By albaniaplus

Kavajë, arrestohen tre të kërkuar për vepra të ndryshme penale

policia mamurrasTre persona të kërkuar për vepra të ndryshme penale janë arrestuar ditën e sotme nga policia e Kavajës. Në pranga janë vënë Erion Berdufi i dënuar me 8.5 vite burg për vjedhje dhe Shaban dhe Eduarto Krasniqi.

Shaban Krasniqi akuzohet se ka shkelur rregullat e qarkullimit rrugor. Ndërsa Eduarto Krasniqi kërkohej pasi akuzohet për trafik lëndësh narkotike

121 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok