Publikuar Ne: 25 Korrik 2015
153 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

I jep fund jetës, hidhet nga ballkoni 40 vjeçarja

ambulance.31Një tjeter ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e kësaj të shtunë në qytetin e Vlorës, ku një grua 40-vjeçare i ka dhënë fund jetës. Lajmin e bëjnë të ditur burime policore lokale, sipas të cilave shtetasja Brikena Nurellari, banuese në zonën e Ujit të Ftohtë, është hedhur nga ballkoni i banesës së saj. Nga verifikimet e para ka rezultuar se gruaja, e divorcuar dhe nënë e një vajze 20-vjeçare, vuante nga depresioni. Mësohet se ajo ka gjetur menjëherë vdekjen për shkak të lartësisë nga është hedhur.Policia do vazhdoje punen per zbardhjen e plote te ngjarjes.

154 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok