Publikuar Ne: 26 Nëntor 2014
751 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Humbin dy fëmijë nga Shtëpia e Fëmijës Shkodër

femije qe luajnePolicia e Shkodrës ka nisur hetimin për humbjen e dy fëmijëve në shtëpinë e fëmijës të qytetit të Shkodrës.Burime nga Policia e Qytetit veriperëndimor bëjnë të ditur se gjatë ditës së martë, një prej kujdestarëve të shtëpisë së fëmijës, me iniciale S.M, të moshës 35-vjeçare ka raportuar në Polici humbjen e dy fëmijëve, që sipas policisë, janë larguar rreth orës 12.45 dhe nuk janë kthyer më në Shtëpine e Fëmijës Shkollore dy shtetase, si : Sh. H., vjeç 13 dhe M. Q., vjeç 11.

Po punohet për gjetjen e tyre.

752 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok