Publikuar Ne: 3 Janar 2014
31 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Gjirokastër, kapen 21.2 kg hashash, 1 në pranga

hashish21.2 kg lëndë narkotike e llojit marijuanë janë sekuestruar sot në pikën kufitare të Kakavijës, ndërsa në pranga është vënë një person. Sipas policisë së Gjirokastrës, lënda ishte fshehur në pjesën e mbrapakolpit dhe shasinë e një automjeti tip ‘Renault’, me targë TR7856S
Në momentin e transportit, automjeti drejtohej nga shtetasi Viktor Cuko, i cili është vënë menjëherë në pranga nga sektori kundër narkotikëve. Dyshohet se destinacioni i lëndës narkotike ishte Athina.

32 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok