Publikuar Ne: 16 Mars 2014
51 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Gjendet marijuanë në kavanozat e turshive

kavanozatPolicia kufitare Kakavijës sekuestroi sot 5 kilogramë lëndë narkotike, të llojit marijuanë. Lënda narkotike u gjet në një çantë, e cila po dërgohej në Athinë nga një taksi.

Mësohet se lënda narkotike ishte mbështjellë me letër kuzhine dhe ishte fshehur në një kuti me djathë dhe në kavanozat e turshive.

Policia arrestoi menjëherë taksistin, i cili është marrë në pyetje lidhur me lëndën narkotike. Ai tha në komisariat se kishte marrë porosi nga një klient për ta dërguar çantën ku u gjet droga në Athinë dhe se nuk kishte dijeni se çfarë fshihej aty.

52 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok