Publikuar Ne: 20 Prill 2016
604 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Gara për Rektor të UT, votojnë kandidatët Dibra dhe Koni

fakulteti-filologjik-universiteti-i-TiranesNdërsa në Universitetet e të gjithë Republikës së Shqipërisë pedagogë dhe studentë po zgjedhin drejtuesit e Universiteteve dhe Fakulteteve, në Tiranë duke se proçesi deri tani po shkon normalisht.
Kandidatja për Rektore në UT, Klodeta Dibra, pasi votoi në Fakultetin e Gjuhëve të Huaja, tha se kjo është një ditë që duhet përcjellë siç duhet.
Dibra: Sot është një ditë që duhet ta përcjellim siç duhet, procesi ka shkuar normalisht. Asnjëherë nuk kam kërkuar të tërhiqem nga gara për rektore e UT sepse besoj në qytetarinë e pedagogëve dhe studentëve.I ftoj të votojnë.
Edhe Mynyr Koni, kandidati tjetër për Rektor votoi në Fakultetin e Shkencave të Natyrës.

605 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok