Publikuar Ne: 30 Janar 2014
65 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / POLITIKE | By albaniaplus

Fjalimet e gjata të Berishës në Kuvend, Braçe: Rishikim minutazhi

brace5Pas fjalimit të tretë me radhë në foltoren e Kuvendit nga deputeti demokrat Sali Berisha, ka ardhur edhe reagimi i deputetit Erjon Braçe i cili ka kërkuar rishikim të minutazhit.

“Del njëra aty dhe thotë, pse nuk kaloj dot paratë e mia. Del tjetra ankohet për cështje jashtë rendit të ditës. Del tjetri ofendon ministrin Veliaj, i thotë bastard, askush nuk e nxjerr jashtë. Rrimë këtu dhe dëgjojmë diskutime, është gjetur nuk është gjetur. Ende nuk është gjetur koka e Remzi Hoxhës dhe përgjegjësin e keni aty. Harxhojmë kohën kot, të rishikohet minutazhi ”, tha Braçe.

Ndërsa nënkryetari i Kuvendit Vangjel Dule theksoi se “duhet të mblidhet Konferenca e Kryetarëve dhe të rishikohet minutazhi për diskutim” –

66 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok