Publikuar Ne: 15 Korrik 2015
238 shikime
AKTUALITET / SPORT | By Qemal Shehu

FIFA ia “prish” planet Barcelones.

Blerjet e reja te katalanasve Aleix Vidal dhe Arda Turan nuk do munden te luajne as ne ndeshjet miqesore deri me 1 janar 2016.

 

Skuadra katalane do të udhëtojë për në Shtetet e Bashkuara të Amerikës ku ka caktuar disa duele. Po ashtu, Barcelona do të takohet me Fiorentinën në Itali dhe me Romën në Camp Nou për trofeun Gamper.

Megjithatë, përgjigja e FIFA-s ka qenë negative në lidhje me kërkesën e klubit që Vidal dhe Turan të kenë të drejtë të luajnë në to.1436911246_extras_noticia_foton_7_1

 

239 shikime 1 sote

About the Author

Qemal Shehu -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok