Publikuar Ne: 3 Janar 2014
955 shikime
LIFESTYLE | By albaniaplus

“Esquire” Mila Kunis, femra më seksi në botë

Mila Kunis

Mila Kunis

Aktorja Mila Kunis rivjen sërish në krye të klasifikimeve për bukurinë e saj fizike. Kësaj here është “Esquire” që e cilëson si Femrën më seksi në botë. Por, Weblyest ka nxjerrë një foto të saj rastësore, në rrugë duke bërë sport, pa tualet dhe vë në diskutim cilësimin si femra më e bukur në botë, duke theksuar se ‘…në këtë foto Mila Kunis gjithçka mund të jetë, por seksi…..”.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Mila Kunis

Mila Kunis

 

 

 

 

 

 

 

 

Mila Kuner--

956 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok