Publikuar Ne: 9 Mars 2014
101 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Ekzekutohet me armë zjarri një 25-vjeçar

Foto ilustruese

Foto ilustruese

Një 25-vjeçar është ekzekutuar me armë zjarri ditën e sotme në fshatin Kërcullë të Gjirokastrës. Policia tha se viktima është Shpend Basha, 25-vjeç.

Basha njihej si kultivues i lëndëve narkotike në fshatin Lazarat. Policia tha se trupi i tij u gjet nga një bari në fshatin Kërcullë të Gjirokastrës rreth orës 17:30.

Ende nuk dihen motivet e vrasjes së tij, por policia thotë se Basha ka qenë nën shenjëstër edhe 1 vit më parë kur mbeti i plagosur në një atentat.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur këqyrjen e skenës së krimit, ndërsa trupi i 25-vjeçarit u dërgua në morg për ekzaminime të mëtejshme.

Sipas konstatimeve të para, mësohet se viktima është qëlluar me armë zjarri në kraharor. Dyshohet se është qëlluar me armë zjarri pistoletë.

102 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok