Publikuar Ne: 17 Mars 2014
52 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Ekzekutohet me 7 plumba 26-vjeçari shqiptar

carabinieriNjë 26-vjeçar shqiptar është vrarë sot në mëngjes me shtatë plumba. Nimet Ziberi u ekzekutua afër një supermarket dhe në momentin e të shtënave ai po fuste në makinën “Mercedes A-Class”, bashkë me bashkëshorten produktet e blera.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 11:30, në parkingun e supermarketit.  Vrasësi është larguar pa lënë gjurmë.

Nga hetimet e para, thuhet se ekzekutimi i Ziberit është kryer me një pistoletë të kalibrit 7.65 dhe plumbat e kanë zënë në kraharor.

Dëshmitarët thonë se përveç ekzekutorit ndodheshin dhe dy persona që e prisnin atë në një makinë.

Sipas policisë mund të kemi të bëjme një vrase për larje hesapesh. Nimet Ziberi ishte banorë në Misano, provincë e Riminit.

53 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok