Publikuar Ne: 21 Korrik 2015
261 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit | By Sherina Saliaj

Dy te rinje humbin jeten ne lumin Osum

polumbaret-reneaaMbyten dy adoleshente teksa laheshin ne Berat ne lumin Osum ne zonen e quajtur “pllakat” , njeri 15-vjec dhe tjetri 16.  Policia eshte vene ne levizje pas sinjalizimit per zhdukjen e dy te rinjve. Pas kerkimeve te polumbareve eshte bere e mundur te nxirret nga uji trupi i pajete i 15-vjecarit, dhe eshte derguar ne morgun e qytetit. Ndersa vazhdojne kerkimet per trupin e adoleshentit tjeter.

262 shikime 1 sote

About the Author

Sherina Saliaj -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok