Publikuar Ne: 28 Mars 2014
64 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Drejtuesi i dehur përplas 2 kalimtarë

policiaNjë aksident i rëndë ndodhi sot në mbrëmje në Durrës, ku një automjet përplasi dy kalimtarë. Ngjarja ndodhi te mbikalimi i Fllakës, në hyrje të qytetit rreth orës 18:00.

Mësohet se dy kalimtarët janë plagosur dhe janë dërguar në Spitalin Rajonal të Durrësit menjëherë për të marrë ndihmën mjekësore.

Sipas policisë, aksidenti ndodhi për shkak të pakujdesisë së drejtuesit, i cili po e ngiste automjetin në gjendje të dehur. Gjithsesi, gjendja e të aksidentuarve paraqitet e mirë dhe ata janë jashtë rrezikut për jetën.

65 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok