Publikuar Ne: 19 Prill 2016
891 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Dhunon fizikisht dhe psikologjiokisht të fejuarën, arrestohet i riu

violenceNjë shtetas i shpallur në kërkim dhe i akuzuar për dhunë ndaj të fejuarës, u arrestua nga policia e Tiranës.
Në pranga përfundoi Besar Bytyqi (Bytyçi), 23 vjeç, banues në Tiranë.
Arrestimi i tij u bë mbrëmjen e sotme, pasi më 4 prill të këtij viti ka ushtruar “dhunë fizike e psikologjike ndaj të fejuarës së tij shtetases A. Xh., duke e futur në një gjendje të rëndë ankthi e stresi për sigurinë vetjake”.
Ky shtetas ka kanosur në mënyrë serioze për jetën dhe me anë të telefonit, vjehrrin e tij shtetasin Ç. Xh. Hetimet e derimëtanishme të policisë i kaluan Prokurorisë së Tiranës për të vijuar rasti ndaj të riut, i cili akuzohet për veprat penale “Kanosje”, “Dhunë në familje” dhe “Përdorimi me keqdashje i thirrjeve telefonike”

892 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok