Publikuar Ne: 10 Janar 2014
43 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / LIFESTYLE | By albaniaplus

“Closer”: Hollande në lidhje të fshehtë me aktoren Julie Gayet

hollandeRevista franceze “Closer” ka publikuar një artikull mbi Presidentin francez François Hollande ku jep detaje të lidhjes së tij të fshehtë me aktoren 41 vjeçare Julie Gayet.

Lajmi i publikuar nga “Closer” është përgënjeshtruar nga të dy palët, dhe Hollande ka kërcënuar revistën edhe me veprim ligjor.

Thashethemet për një lidhje mes aktores 41-vjeçare dhe presidentit francez, 59-vjeç, kishin muaj që qarkullonin, por revista ka sjellë edhe foto që dëshmojnë një gjë të tillë.

“Closer” raporton se, Hollande vazhdimisht udhëtonte me një motor skuter për të kaluar natën me aktoren. Një ditë në prag të Vitit të Ri, ai është parë duke hyrë në apartamentin e 41-vjeçares.

Hollande nuk është se ka përgënjeshtruar në fakt lidhjen me aktoren, por e ka konsideruar lajmin e publikuar një sulm ndaj të drejtës së privatësisë.

Reagimi i tij është publikuar nga AFP, ku shprehet se, “po shikon mundësinë e një veprimi ligjore” kundër revistës tabloid.

E përjavshmja “L’Express”, muajin e kaluar raportoi se shërbimi i sigurisë në Pallatin Presidencial ishte shumë i shqetësur për “arratisjet” e shpeshta të Hollande.

“Closer” raporton se Hollande ishte i shoqëruar nga vetëm një truprojë gjatë rrugës për në apartamentin e aktores.

Aktualisht, Presidenti francez jeton me të dashurën e tij Valerie Trieweiler, një gazetare që u nda nga politikani i majtë, Segolene Rayal dhe që ka katër fëmijë me të.

3480813_hollande-gayet-2-lp

3480813_hollande-gayet-1-lp_640x280

 

44 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok