Nga albaniaplus 6 Qershor 2016

Edi Rama bekon Kombëtaren

Edi Rama dhe Lorik Cana para nisjes për në Francë  Lexo...

Nga albaniaplus 3 Nëntor 2015

Sadije Berisha: Ja si u publikuan fotot me Shkëlzenin

Në një intervistë për ‘albaniaplus’ Sadije Berisha, sqaron mbi publikimin e fotografive me ish-bashkëshortin e saj Shkëlzen Berisha. Ajo flet për jetën e saj aktuale, me djalin e ish-kryeministrit dhe Lexo...

Nga albaniaplus 3 Gusht 2015

Fshati i braktisur në Shengs, Kinë

Fshati i braktisur në Shengs në Kinë(Damir Sagolj, Reuters/Contrasto)  Lexo...

Nga albaniaplus 10 Korrik 2015

Dy zebra buzeqeshin !

Dy zebra buzeqeshin perpara aparatit fotografik , Rizarva Natyrore Sondela ne afriken e jugut!  Lexo...

Nga albaniaplus 6 Korrik 2015

Një fëmijë duke luajtur me balonë në Kabul

Një fëmijë duke luajtur me balonë në Kabul. (Omar Sobhani/Reuters)  Lexo...

Nga albaniaplus 4 Qershor 2015

Gjatë Festimeve për festën e Shën Johan Vladimirit

Gjatë festës së Shën Johan Vladimirit Foto Oligerta Mehmetaj  Lexo...

Nga albaniaplus 29 Maj 2015

Hidhet ne qarkullim aboneja per ata qe ikin ne boten tjeter

Hidhet ne qarkullim aboneja per ata qe ikin ne boten tjeter. Foto Dritan Laci  Lexo...

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok