Publikuar Ne: 10 Korrik 2015
173 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / SPORT | By albaniaplus

CAS na kthen 3 pikët e mohuara për ndeshjen me Serbinë

kombetarja38Gjykata e arbitrazhit sportiv i jep Shqiperise 3 piket ne tavoline per ndeshjen eliminatore ndaj Serbise.

Vendimi u mor sot dhe tashmë është gjithçka zyrtare. Shqipëria merr 3 pikët e mohuara nga UEFA.

 

Lajmin e gëzuar e ka përshëndetur menjëherë kryeministri Rama.

Supeeeer! Ja ç’dmth drejtesi europiane! 3 pike per Kombetaren Kuqezi ne Beograd!!! ‪#‎ForcaShqiperia‬ shkruan ai në face book.

174 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok