Publikuar Ne: 5 Janar 2014
331 shikime
AKTUALITET / KRONIKE | By albaniaplus

Bllokohen 30 kg marijuanë me destinacion Greqinë, arrestohet B. Çekani

prangaPolica ka mundur të sekuestrojë 30 kg marijuanë në Sarandë si edhe ka bërë të mundur arrestimin e poseduesit të lëndës narkotike.

Lënda narkotike u gjet në automjetin tip “Toyota” me targa AA 880 HL, ndërsa u vu në pranga drejtuesi i mjetit, Besjan Çekani, 23 vjeç.

Ndërkaq nga ana e policisë vijojnë hetimet për zbardhjen e plotë të rastit. Mësohet se lënda narkotike vinte nga Lazarati dhe kishte si destinacion Greqinë.

332 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok