Publikuar Ne: 17 Qershor 2016
554 shikime
AKTUALITET / Lajmet e fundit / POLITIKE | By albaniaplus

Berisha: Turp, testi i matematikës për maturantët qarkullon në “treg”

berisha-442 mijë maturantë do të testojnë sot njohuritë e tyre në matematikë, por njëra tezë e këtij provimi prej mbrëmjes së të enjtes po qarkullon në portalet online.
Një fakt i tillë u denoncua sot dhe nga ish-kryeministri, Sali Berisha.
“Nje turp kombetar!Horrat e shtetit nxjerrin ne treg, nje dite perpara, testin e matematikes si kurre ndonjehere ne historine e ketij shteti!”
Nuk dihet sesi teza A ka “rrjedhur” nga Komisioni që e ka përgatitur. Nëse konfirmohet vërtetësia e këtit fakti, do përbënte vërtet një skandal.

555 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok