Publikuar Ne: 6 Nëntor 2014
110 shikime
Lajmet e fundit / SPORT | By albaniaplus

Belgjika rigrumbullon Januzajn

janjanuzaj500Talenti kosovar i Manchester Unitedit, Adnan Januzaj, është ftuar në përfaqësuesen e Belgjikës për dy ndeshjet e radhës ndaj. Marc Wilmots, trajneri i Belgjikës, e ka publikuar listën me emrat e futbollistëve që i ka ftuar për ndeshjen miqësore ndaj Islandës, dhe atë kundër Uellsit në kuadër të eliminatoreve për Kampionatin Evropian “Franca 2016”.

Në mesin e futbollistëve të ftuar, figuron edhe emri i futbollistit kosovar që luan për Manchester Unitedin, Adnan Januzaj. Pavarërisht se Januzaj nuk po aktivizohet, Belgjika ka ende besim tek talenti kosovar.

111 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok