Publikuar Ne: 7 Mars 2014
48 shikime
KRONIKE | By albaniaplus

Arrestohet shqiptari që prostituonte femra

carabinieri-arrestoPolicia e Romës ka arrestuar sot një shqiptar, i cili ishte shpallur në kërkim që para 10 vitesh.

Gëzim Bullari ishte dënuar me 16 vjet burg, pasi akuzohej se kishte trafikuar femra nga Durrësi në Itali, ku i shfrytëzonte për prostitucion.

Për 43-vjeçarin ishte shpallur një urdhër-arrest ndërkombëtar dhe kërkohej nga Interpoli.

49 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok