Publikuar Ne: 19 Tetor 2016
303 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Aksidentohen policët e burgut të Drenovës,1 i vdekur

aksident i rendeNjë efektiv i burgut të Drenovës ka humbur jetën në një aksident automobilistik dhe katër të tjerë mbetën të plagosur.
Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme në afërsi të fshatit Plasë dhe sipas burimeve policore bëhet e ditur se makina veturë me të cilin policët po udhëtonin u përplas me një furgon mallrash.
Sipas informacioneve efektivët e burgut ishin duke u kthyer nga një ceremoni mortore. Të plagosurit janë dërguar në spitalin rajonal të Korçës, ku njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë shëndetësore.

304 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok