Publikuar Ne: 24 Mars 2014
72 shikime
KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

31-vjeçarja me vajzën shpallen të humbura, vuante nga depresioni

policiaPolicia e Tiranës ka bërë të ditur se një grua 31-vjeçare dhe vajza e saj 2 vjeç e gjysmë rezultojnë të humbura që ditën e premte.

Sipas denoncimit të bërë në polici nga familjarët, gruaja e quajtur Dorina Gjillani është larguar nga shtëpia ditën e premte në orën 12:00 dhe që prej asaj ditë nuk është kthyer më.

Ata shprehen se, me vete ajo ka marrë edhe vajzën e vogël, prandaj luten të kontaktohen nëse ndonjë person mund të ketë informacion mbi vendndodhje ne tyre. Po sipas tyre, gruaja ishte e divorcuar dhe vuante nga depresioni.

 

Për çdo informacion, ata luten të kontaktohen në numrin celular 0698232808 ose tek 129.

 

73 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok