Publikuar Ne: 22 Prill 2014
891 shikime
AKTUALITET / KRONIKE / Lajmet e fundit | By albaniaplus

Grabitet argjendaria pranë gjykatës së Tiranës

Grabitje-me-maska-e-armeNjë argjendari pranë Gjykatës së Tiranës është grabitur sot rreth orës 09:40 minuta

Nga të dhënat e para dy autorët ishin me skafandra motori.

Pasi kanë kryer grabitjen  autorët janë larguar nga vendngjarja me një motor të zi.

Policia ka shkuar në vendin e ngjarjes dhe po punon për identifikimin e autorëve.

Gazetari ynë informon se dy autorët mendohet se kanë qenë të maskuar si policë dhe sasia e mallit që  kanë arritur të marrin kap shifrën e 400 mijë lekëve.

892 shikime 1 sote

About the Author

albaniaplus -

Komentoni

XHTML: Mund te perdorni keto html tags: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

Optimization WordPress Plugins & Solutions by W3 EDGE
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok