Vajza e Llallës dhe mejhanet e medias

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011Ju kujtohet Michelle Obama 7 vjet më parë, vetëm pak ditë pasi ishte bërë zonja e parë e SHBA, kur doli në publik ndërsa mbante veshur një Lexo...

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011

Vajza e Llallës dhe mejhanet e medias

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011Ju kujtohet Michelle Obama 7 vjet më parë, vetëm pak ditë pasi ishte bërë Lexo...

European Parliament - Martin Schulz

Schulz: Ishim të përgatitur

Presidenti i Parlamentit Evropian, Martin Schuls mohoi që dalja e Britanisë nga Bashkimi Evropian të kishte një efekt domino, duke Lexo...

as-1

Memushaj më i miri i ndeshjeve të treta në Euro 2016

Ledian Memushaj ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë në ndeshjen e kombëtares shqiptare kundër Rumanisë. Pavarësisht Lexo...

shqiperi

Ankthi që vramë në Lion…

Nga Andi Bushati Nëse ka një epitet që i shkon më shumë trajektores ende të pambaruar të Shqipërisë në këtë europian, ai Lexo...

auto_blendi_fevziu1413313322

Për lotët e fëmijëve në Marsejë!

Blendi Fevziu I pashë të qanin në dyert e daljes së Velodromit në Marsejë! Veshur me fanelën e ekipit kombëtar dhe me fytyrën Lexo...

Lorik_Cana_-640x356

Lorik Cana: Nuk i kemi humbur shpresat

Kapiteni i kombëtares shqiptare Lorik Cana nuk i ka humbur shpresat për një kualifikim të mundshëm të Shqipërisë në raundin Lexo...

berisha-4

Berisha: Turp, testi i matematikës për maturantët qarkullon në “treg”

42 mijë maturantë do të testojnë sot njohuritë e tyre në matematikë, por njëra tezë e këtij provimi prej mbrëmjes së të Lexo...

gjosha2

Gjosha: Të miratohet brenda qershorit reforma në drejtësi

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha tha se duhet miratohet reforma në drejtësi për të ecur përpara në rrugën e integrimit. Lexo...

Vajza e Llallës dhe mejhanet e medias

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011Ju kujtohet Michelle Obama 7 vjet më parë, vetëm pak ditë pasi ishte bërë zonja e parë e SHBA, kur doli në publik ndërsa Lexo...

Schulz: Ishim të përgatitur

European Parliament - Martin Schulz

Presidenti i Parlamentit Evropian, Martin Schuls mohoi që dalja e Britanisë nga Bashkimi Evropian të kishte një efekt domino, duke deklaruar se BE-ja është e “përgatitur”. “Vendimi Lexo...

Memushaj më i miri i ndeshjeve të treta në Euro 2016

as-1

Ledian Memushaj ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë në ndeshjen e kombëtares shqiptare kundër Rumanisë. Pavarësisht se lojtari i ndeshjes u shpall Arlind Ajeti, Lexo...

berisha-4

Berisha: Turp, testi i matematikës për maturantët qarkullon në “treg”

42 mijë maturantë do të testojnë sot njohuritë e tyre në matematikë, por njëra tezë e këtij provimi prej mbrëmjes së të enjtes po qarkullon në portalet online. Një Lexo...

Gjosha: Të miratohet brenda qershorit reforma në drejtësi

Ministrja e Integrimit, Klajda Gjosha tha se duhet miratohet reforma në drejtësi për të ecur përpara në rrugën e integrimit. Në fjalën e saj në mbledhjen e Komitetit Lexo...

Vatikani publikon udhëzime të reja për familjet e krishtera

vatikani

Vatikani ka publikuar udhëzime të reja për jetën familjare të të krishterëve, ku thelbi i tyre është më shumë Lexo...

Koreja e Veriut: Vijojmë me programin bërthamor, pamvarësisht perëndimit

koreja

Koreja e Veriut është angazhuar të përforcojë potencialin e saj bërthamor duke e cilësuar të paligjshme Lexo...

mazoneria Masoneria e lirë

Shikoni Dokumentarin!...

ylli me i vjeter ne bote 50 kuriozitetet e rralla të Botës

Shpesh njerëzit takohen me kuriozitete të rralla që ndodhin nëpër Botë. Disa mbesin mister kurse disa...

pluton

Anija Kozmike e NASA-s “New Horizon” bëri vizitën e parë në Pluton, me një shpejtësi prej...

Vajza e Llallës dhe mejhanet e medias

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011

Fatos Mahmutaj, gazetari i plagosur ne 21 janar 2011Ju kujtohet Michelle Obama 7 vjet më parë, vetëm pak Lexo...

Ankthi që vramë në Lion…

Nga Andi Bushati Nëse ka një epitet që i shkon më shumë trajektores ende të pambaruar të Shqipërisë në këtë europian,..

Për lotët e fëmijëve në Marsejë!

Blendi Fevziu I pashë të qanin në dyert e daljes së Velodromit në Marsejë! Veshur me fanelën e ekipit kombëtar dhe..

Dhunon fizikisht dhe psikologjiokisht të fejuarën, arrestohet i riu

violence

Një shtetas i shpallur në kërkim dhe i akuzuar për dhunë ndaj të fejuarës, u arrestua nga policia e Tiranës. Në Lexo...

Vendoset sekuestro preventive për ish hotel Vollgën

Prokuroria e Durrësit, me lejen e gjykatës vendos sekuestro preventive për ish hotel “Vollgën” në Durrës. Prokuroria ka dyshime se është..

Lajmi i fundit/Guardia di Finanza operacion për ndjekjen e një skafi

Guardia di Finanza italiane po zhvillon një operacion të gjerë në det të hapur për kapjen e një skafi të dyshimtë...

‘Shkëlqimi i Gjermanisë, realiteti i Shqipërisë’

emigrantet Gazeta zvicerane “Neue Zürcher Zeitung” në një artikull të saj i kushton vëmendje emigracionit në Shqipëri, të cilin shumë shqiptarë e..

as-1

Memushaj më i miri i ndeshjeve të treta në Euro 2016

Ledian Memushaj ishte një nga lojtarët më të mirë në fushë në ndeshjen e kombëtares shqiptare kundër Rumanisë. Pavarësisht se lojtari..
ishulli kukullave

Ishulli i kukullave, një nga vendet më të frikëshme në botë

Krahasuar me eksploruesit e së kaluarës, ndoshta udhëtarët e sotëm vuajnë faktin se nuk kanë në dispozicion për të vizituar shumë..
Djemte praktikojne Parkourin ne Khan Yunis, Gaze. (Hatem Moussa, ApLapresse)

Ja pse burrat harrojnë më shumë

Në qoftë se një burrë harron shpesh datat dhe jubiletë e rëndësishëm, nuk është mungesa e vëmendjes ndaj partnerit, por një..
We use cookies to ensure that we give you the best experience on our website.
Ok